Euroline ponúka návrhy interiérov pre nové katalógové projekty domov

Euroline ponúka návrhy interiérov pre nové katalógové projekty domov

04. 03. 2022

Euroline ponúka návrhy interiérov pre nové katalógové projekty domov

Už od tohto roku sa môžete tešiť na ukážkové návrhy zariadenia interiéru každého nového projektu domu v katalógu Euroline.

Uľahčite si výber vhodného projektu prostredníctvom našich návrhov zariadení interiéru. Sú výborným riešením pre všetkých, ktorým bežne dostupné informácie o nových projektoch domov nestačia. Vďaka nim totiž hravo zistíte, ako môže vaše bývanie vyzerať v skutočnosti, ak sa rozhodnete pre daný projekt. Profesionálna práca bytových architektov vám totiž umožní pretaviť predstavy o útulnom bývaní do reálneho obrazu.

Tip: Pomáhame vám vybrať: stavba domu na kľúč alebo svojpomocne

Štýlovo a harmonicky zariadené interiéry

Vizualizácia toho, ako daný projekt domu vyzerá po dokončení a zariadení je vo viacerých ohľadoch veľmi nápomocná. Jednoducho povedané, vďaka nej uvidíte, ako sa asi v takom dome býva:

•          Napríklad návrh interiéru projektu iVision 2235 ponúka 5 obytných miestností na celkovej zastavanej ploche 103,2 m2. Tento energeticky efektívny rodinný dom kompaktného tvaru je vhodný aj na užší pozemok.

Zaujme najmä prostredníctvom loggií na poschodí, ktoré sú prístupné zo všetkých izieb, ako aj hlavným obytným priestorom tvoreným obývacou izbou s jedálňou a kuchyňou. Skladovanie vecí bude hračkou so samostatným šatníkom pri spálni. Miestnosti sú bohato presvetlené a zároveň chránené presahom strechy a logií.

•          Projekt Vila 2257 so 4 obytnými miestnosťami predstavuje moderný prízemný dom s garážou. Srdce domu tvorí átrium so zeleňou, ktoré presvetľuje vnútorné priestory. Už na prvý pohľad zaujme nadštandardne riešený denný priestor obývacej izby, kuchyne a jedálne.

interier 2257

Jedáleň s veľkým priestorom a s výhľadom do átria je ako stvorená na rodinné stolovanie. Obývacia izba je prepojená s exteriérom záhrady a priestrannou terasou. Plne vybavená rodičovská spálňa disponuje vlastným šatníkom, kúpeľňou a východom na terasu. Na doplnkové činnosti je určená pomerne veľká technická miestnosť.

Objavte interiér podľa vášho gusta

Praktickosť interiérových návrhov je nepopierateľná. Vizuálne ukážky napríklad pomáhajú pri predstave, ako v jednotlivých miestnostiach rozmiestniť nábytok. Pri ich realizácii sa do úvahy berie okrem dispozície a funkčnosti danej izby aj rozmiestnenie okien a dverí. Za kvalitnými návrhmi zariadení interiéru však nepochybne stojí predovšetkým profesionalita po praktickej aj dizajnovej stránke. Odborná dizajnérska práca vám totiž dokáže ušetriť nielen čas, ale aj peniaze.

Súhlasíme s tým, že pri výbere vhodného projektu domu sa za najrelevantnejšie považujú také kritériá, ako je veľkosť domu, počet izieb, veľkosť zastavanej a úžitkovej plochy či energetická náročnosť. Avšak k tomu všetkému je potrebné vidieť aj to, ako jednotlivé miestnosti môžu vyzerať po dokončení. V podstate ide o predstavu toho, ako by ste ich mohli zariadiť, aby ste priestor v danom dome využili čo najlepšie a zároveň sa cítili ako doma.

Ukážkové návrhy interiérov pri projektoch od Euroline

izba 2257

Už od tohto roka budú mať záujemcovia o vlastné bývanie od Euroline k dispozícii užitočnú novinku. Každý nový projekt rodinného domu, ktorý bude zaradený do produktového katalógu spoločnosti Euroline, bude obsahovať aj ukážkový návrh zariadenia interiéru.

K jednotlivým projektom tak okrem bežne dostupných informácií a nákresov získate aj vizuálny návrh riešenia interiéru. Ukážka návrhu interiéru je výbornou pomôckou pre predstavu, ako sa dajú jednotlivé miestnosti moderne a účelne zariadiť i využívať. Určite vám tiež pomôžu ľahšie a zodpovednejšie sa rozhodnúť, ktorý projekt domu si vyberiete.

Tip: Správne skladovanie stavebného materiálu vám pomôže ušetriť nemalé peniaze

Vyberáme pre vás

Posledné realizované stavby

Všetky referencie

Prečo stavať
s nami?

10
Ročná
záruka
27
Ročné
skúsenosti
28
Ocenených
projektov
1200
Ponúkaných
domov
Mgr. Renáta Jančovičová Financovanie 0905 309 536 financovanie@eurolineslovakia.sk
Ing. Drahoslav Bielčik výstavba 0904 345 008 vystavba@eurolineslovakia.sk
Ing. Jaroslav Herceg projektový manažér 0905 648 726 herceg@eurolineslovakia.sk
Euroline Bezplatná infolinka 0800 135 955 info@euroline.sk