Objavte rodinný dom podľa vašich predstáv. Umožní vám to virtuálna prehliadka moderného bungalovu 1878 od spoločnosti EUROLINE.

Objavte rodinný dom podľa vašich predstáv. Umožní vám to virtuálna prehliadka moderného bungalovu 1878 od spoločnosti EUROLINE.

31. 01. 2021

Objavte rodinný dom podľa vašich predstáv. Umožní vám to virtuálna prehliadka moderného bungalovu 1878 od spoločnosti EUROLINE.

Virtuálna prehliadka umožňuje prezrieť si interiér bungalovu kedykoľvek máte čas. A navyše nemusíte nikam zdĺhavo cestovať. Postačí vám pohodlie vlastnej obývačky. Takto sa nemôže stať, že by vás niekto pri výbere vysnívaného domu predbehol. To už určite stojí za zváženie

Virtuálna realita sa zaraďuje k technológiám, ktoré výrazne dokážu zmeniť naše životy i spôsoby uvažovania. Ako príklad môžeme uviesť virtuálne prehliadky určené na vzdelávacie a komerčné účely. Význam určite má aj možnosť prezrieť si hotel alebo penzión ešte predtým, ako sa rozhodnete vybrať si ho ako miesto pre svoju dovolenku. Takisto virtuálne prehliadky múzeí a galérií nadobudli nový význam práve v období pandémie koronavírusu, ktorá v podstatnej miere ovplyvnila životy každého z nás.

kupa_domu

Využitie tejto technológie však nezostalo nepovšimnuté ani v prípade realitných kancelárií a stavebných firiem. Práve vďaka nej však mnohí záujemcovia objavili nový spôsob, ako si prehliadnuť nehnuteľnosť, ku ktorej by sa za iných okolností nemali možnosť dostať. Virtuálne prehliadky a 360° videá za pomoci smartfónov, počítačov a tabletov tak sprístupnili ľuďom možnosť detailne si prezrieť, porovnať či zvážiť kúpu nehnuteľnosti aj v takýchto maximálne nepriaznivých podmienkach.

Virtuálna prehliadka prináša výhody, ktoré určite oceníte

Podobne je to aj v prípade možnosti, ktorú vám ponúkame. Bez toho, aby ste museli vytiahnuť päty z domu, si môžete prezrieť dom, o ktorý máte záujem. Cez deň nemáte čas a môžete si na to vyhradiť čas len večer alebo skoro ráno? Žiadny problém. Chcete sa o niektorých detailoch poradiť s rodinou alebo s priateľmi? Výborne. Ukážte im, čo vás zaujalo a vypočujte si radu od kohokoľvek, koho plánujete osloviť.

prehliadka domu

Ďalšou výhodou je aj to, že vďaka virtuálnej prehliadke máte možnosť vidieť bungalov tak, ako by ste prostredníctvom nijakých fotografií nedokázali. Budete mať totiž pocit, ako by ste sa skutočne prechádzali po jednotlivých miestnostiach a prehliadnete si všetky podrobnosti. Ušetríte tiež čas, ktorý by ste museli tráviť nezáživným čítaním, keďže to, o čom by ste si museli prečítať, uvidíte na vlastné oči. Získate tak dokonalú predstavu o celom bungalove a zároveň si ujasníte, všetko, čo potrebujete vedieť.

Ak by ste však po prehliadke predsa len mali nejaké otázky, potrebné informácie si môžete kedykoľvek naštudovať. Samozrejme, môžete tak urobiť až vtedy, keď budete mať o nehnuteľnosť, konkrétne o projekt bungalovu 1878 z dielne EUROLINE vážny záujem.

Tip: Chcete vidieť viac? Objednajte si katalóg rodinných domov EUROLINE na rok 2021

Vyberáme pre vás

Nulové domy Euroline

Od 1.1.2016 vstúpila do platnosti vyhláška 364/2012 Z.z., §5 odst.3, kde všetky rodinné domy postavené po tomto dátume...

Viac

Posledné realizované stavby

Všetky referencie

Prečo stavať
s nami?

10
Ročná
záruka
27
Ročné
skúsenosti
28
Ocenených
projektov
1200
Ponúkaných
domov
Mgr. Renáta Jančovičová Financovanie 0905 309 536 financovanie@eurolineslovakia.sk
Ing. Drahoslav Bielčik výstavba 0904 345 008 vystavba@eurolineslovakia.sk
Ing. Jaroslav Herceg projektový manažér 0905 648 726 herceg@eurolineslovakia.sk
Euroline Bezplatná infolinka 0800 135 955 info@euroline.sk