Získajte s nami množstvo výhod a nestrácajte čas.

Projekt

Našim klientom ponúkame pri výstavbe cez nás ZDARMA na výber z 1200 projektových riešení s možnosťou úpravy každého projektu na mieru, prípadne vám vypracujeme individuálny projekt podľa vašich predstáv. Všetky domy EUROLINE sú v štandarde ako domy s veľmi nízkymi energetickými nárokmi. V prípade záujmu vieme ponúknuť aj rodinný dom v prevedení pasívneho domu. Naši projektanti vám pri výbere, návrhu domu, alebo technológie ochotne poradia.

PROJEKTY DOMOV S CERTIFIKÁTOM KVALITY ISO 9001:2008

 

text

Stavebné povolenie

Absolvujeme tento zdĺhavý proces za vás. Pre stavebné povolenie je potrebné získať niekoľko kladných vyjadrení od orgánov štátnej správy. V rámci výstavby našich rodinných domov zabezpečíme všetky potrebné doklady a podklady pre zahájenie stavebného konania až po vydanie stavebného povolenia.

text

Financovanie

Poradíme vám, kde získate najviac finančných prostriedkov a aj to, kde získate najlepšie podmienky hypotekárneho úveru. Vždy zastupujeme vaše záujmy, pretože vy ste náš klient a nie klient banky!...

text

Výstavba

Komfort a kvalita bez kompromisov. Pre Bratislavský a Trnavský kraj ponúkame výstavbu EUROLINE s nadštandardne riešenými technickými detailami so zameraním na kvalitu a trvácnosť rodinného domu. Nízkoenergetické domy so zníženými prevádzkovými nákladmi, s použitím najkvalitnejších, moderných materiálov od renomovaných výrobcov.

text

Kolaudácia

Pri výstavbe domu na kľúč pre klientov ponúkame súčinnosť pri kolaudácii. V rámci našich komplexných služieb pre zahájenie kolaudačného konania Vám zabezpečíme všetky potrebné doklady a podklady súvisiace s našou výstavbou domu na kľúč a následne sa ho súčinne zúčastníme až po vydanie rozhodnutia o užívaní stavby.

Čo potrebujete ku kolaudácii?:

  • Projektovú dokumentáciu skutočného vyhotovenia stavby
  • Súhlas na uvedenie malého zdroja znečisťovania ovzdušia do prevádzky (kotol, krb)
  • Povolenie zriadenia zjazdu z miestnej komunikácie na pozemok
  • Kópiu stavebného denníka, ktorý sme viedli počas výstavby.
  • Spracovanie výkresov zmien počas výstavby, príp. projektu skutočného vyhotovenia stavby
  • Zameranie skutočného osadenia stavby, ktoré vypracuje geodet po dokončení stavby
  • Revízne správy o odskúšaní a bezchybnosti všetkých inštalácií

Kolaudácia je proces, ktorým sa rodinný dom po dokončení oficiálne uvedie „do života“. Dokončenú stavbu je možné riadne užívať iba po “Kolaudačnom rozhodnutí”, ktoré vydáva ten istý stavebný úrad, ktorý vydal stavebné povolenie.Po začatí kolaudačného konania, kolaudačná komisia skúma, či bola stavba zrealizovaná podľa odsúhlasenej projektovej dokumentácie a či boli dodržané všetky podmienky určené územným plánom, územným rozhodnutím a stavebným povolením. Po potvrdení všetkých skutočností, a pokiaľ sa nezistia väčšie nedostatky, vydá stavebný úrad v zákonnej lehote kolaudačné rozhodnutie.

text

Prečo stavať
s nami?

10
Ročná
záruka
27
Ročné
skúsenosti
28
Ocenených
projektov
1200
Ponúkaných
domov
Mgr. Renáta Jančovičová Financovanie 0905 309 536 financovanie@eurolineslovakia.sk
Ing. Drahoslav Bielčik výstavba 0904 345 008 vystavba@eurolineslovakia.sk
Ing. Jaroslav Herceg projektový manažér 0905 648 726 herceg@eurolineslovakia.sk
Euroline Bezplatná infolinka 0800 135 955 info@euroline.sk